4 Haziran 2013 Salı

Direniş..

Bu nasıl bir yönetimdir ki sonunda bu kadar milleti sapıttırmayı başardılar. Ya azıcık da sesimizi duy, külhanbeyi ağzını bırak. Bizim de %50miz var evde zor tutuyoruz deme. Biz içsavaşta mıyız, niye insanları karşı karşıya getiriyorsun, niye meydan okuyorsun yatıştıracağın yerde. Senin dayılığınla normal birinin dayılığı birbirine benzemez, sen başbakansın seninkinin sonu facia olur. Ben dedim olur,yapılacak edilecek diye kestirip atma, çapulcu sürüsü deme. Azıcık saygı göster yahu... Ben oy vermedim diye dinsiz miyim, inaçsız mıyım, alkol kullanıyorum diye vatandaş değil miyim,fikrimin hiç mi önemi yok, başım bağlı değil diye kötü insan mıyım ben, ahlaksız mıyım, değersiz miyim, çapulcu muyum??

Şimdiye kadar bukadar insanı dışarda gördünüz mü, ben görmedim. Marjinal gruplardan bahsetmiyorum, yakıp yıkmak heleki günahsız esnafın camını çerçevesini indirmek vs. bunlar ayıp şeyler. Ama polisin sırtında Türk bayrağı taşıyan yeniyetmelerin saçından tutup sürüklemesi de ayıp. Nasıl polisin arasında psikopatlar varsa göstericilerin arasında da var. Bu iki uç noktayı da asla tasvip etmiyorum. Lakin düşüncemizi de söyleyebilelim, di mi..


Bu arada benim gibi analar herzamanki gibi bebelerinin başında durmak zorunda, uzaktan bakıp vah vah etmek durumunda..:(

Hiç yorum yok: