28 Eylül 2010 Salı

Kısa kısa haberler...

Tatilde aldığım 2 kiloyu verdim gitti :))) Tabi çabuk alınan çabuk gidiyor. Bizim işyerindeki kızların bir kısmı da diyete başlamış, hepberaber birbirimize destek oluyoruz. Örneğin dün öğle yemeğinde çorba almadım, 4 tane ızgara köfte ve 1 dilim ekmek yedim, canım çok istediği için de 2 kibrit kutusu kadar kazandibi yedim. Tatlıdan vazgeçemiyorum bari alışana kadar yavaştan miktarını azaltayım, tatlı yemek için de diğer şeylerden yemeyi azaltayım diye düşünmüştüm ama arkadaşlardan biri ne gerek var şimdi bunu yiyosun diye azarladı beni :) Bundan sonra biraz daha dikkat edicem mecburen, yoksa fırça yiyoruz:)

İşyerinden kıdemsiz bir kız bana laf soktu, ben anlayıp tepki verene kadar da iş işten geçmişti, içimde patladı anlayacağınız. Şimdi fırsat kolluyorum cevabını uygun şekilde vermem lazım yoksa bu dert beni yer bitirir:)

Küçük cadı iyice dillendi, artık oturup sohbet ediyoruz kendisiyle :) Babasına da yavaştan düşmeye başladı, işime geliyor olsa da çok kıskanıyorum ama çaktırmıyorum. Sabahları artık beni yallah diye uğurluyorlar :)

İşyerine servis kondu, artık servisle işe gidip geliyorum. Eskiden arabamda son ses yabancı müzik açıp deşarj olarak yolculuk ediyordum şimdi arkadaşlarla havadan sudan konuşa konuşa geliyorum. Tam memur oldum yani :)

Sevgili koca bey bana haftada iki gün spora gitme izni verdi iş çıkışı, izin derken çocuğa ben bakarım rahat rahat git dedi. EE selülitlerim arttı azcık spor yapmayınca. Baktı ipin ucunu kaçırıcam, bana yardımcı olmaya karar verdi. Dün akşam sporuma gittim ooh hoplaya zıplaya iyi geldi. Bakalım nekadar devam edicek bu güzellik :)

Ve en önemli haber "hamile kalmaya karar verdim". Allah hayırlısını versin, hayırlıysa olsun... Kaynana kaçmadan ikinci çocuğu da kendisine baktırmak niyetindeyim :)))

2 yorum:

Adsız dedi ki...

nerelerdesin mariposa.başka bloglara yorumbırakıyorsun.merakta bırakma bizi.sevgiyle mutlu kal canım.

mariposa dedi ki...

Tatlım sana da bırakıyorum ama bi türlü elim yazmaya gitmiyor. En kısa sürede yazıcam, sen dürtmesen hiç yazasım yoktu ya :) Teşekkürler canım