20 Eylül 2010 Pazartesi

Gene ben..:)

Merhaba herkese, gezdim gördüm geldim. Süper süper bir tatil oldu benim için. Önce Alanya'ya annemlerin yanına gidip el öpme vazifemizi yerine getirdik. Aileyle bayram farklı oluyor. Çok özlemişim, onlar da bizleri özlemişler. Hem çocukla da ilgilendikleri için biz karı koca istediğimiz gibi gezdik, zaman sınırlaması olmadan denize girebildik:) Ama 5 gün tam kararıymış, güzel ayarlamışım daha fazla kalmaya gerek yokmuş yani :) Oradan Belek'teki otelimize (Xanadu) geçtik. Gerçekten süper bir yer, özellikle çocuklu aileler için şiddetle tavsiye ederim. Bizim küçük cadı okdar mutlu oldu ki anlatamam. Valla hayatını yaşadı, ben de o ne isterse onu yaptım, ne isterse onu yedi, ne kadar isterse o kadar yüzdü ve ne zaman isterse oyun parkına gitti :)

Biraz otelden bahsedeyim, otel neredeyse tamamen doluymuş ama yerleşimi okadar güzel yapmışlar ki yoğunluk hissetmedik hiç. Ne havuz başında ne gösterilerde ne yemekte yer kapmaca oynamaya gerek yoktu. Yemekler çok güzel çeşitli ve lezizdi. Zaten 2 kilo aldım geldim :) Ayrıca çocuk büfesi de vardı, çocuk mamaları, özel yiyecekler ve oturmaları için çok şirin bir alan vardı. Yemek sıkıntısı hiç çekmedi yavru kuşum:)

Havuzları da çok geniş ve temizdi. En önemlisi ise büyük havuza merdiven yapmamışlar, eğimli bir şekilde derinleşiyor. Böylece çocuğun ayağı kayacak mı, kafayı merdivenlerde patlatacak mı şeklindeki endişelere hiç yer kalmadı. İstediği sığlıkya yüzdü koştu oynadı, kendine göre ayarladı yani. Gerçi ben de karaya vurmuş balina yavrusu misali yanında yuvarlandım ama olsun:)

Tüm çalışanlar da çok nazik ve gayretliydi. Bir tane bile asık suratlı servis elemanıyla karşılaşmadım.

Sonuç olarak çok güzel ve iyi işletilen bir otel. Zaten kiminle konuşsak 2 yada 3 üncü gelişleri olduğunu söyledi. Tereddüt etmeden gidilebilir, biz de bundan sonra hep oraya gitmeye karar verdik.

Döndüm, işimin başındayım, amirler tatile çıkmış, şimdilik yatıştayım:)

6 yorum:

Adsız dedi ki...

gez gez mariposa kilolar nasıl gidecek bakalım.sevgiyle mutlu kal canım.

dwarfwaves dedi ki...

hoşgeldin sefa geldin....bahsetmiş olduğun otelı kafama yazdım,hatta ve hatta yorumdan sonra nette kendisiyle ilgileneceğim... =)

Adsız dedi ki...

yeni blogumun adresi,selinkam blogspot sevgilerimle mariposa.mutlu kal canım.

mariposa dedi ki...

Selinkacım çok sevindim yeni blog açtığına, hemen izleyicin olucam:) Kilolar gitmeye başladı bu arada, düzenli beslenme ve fazla hareketle toparlıycam yavaş yavaş.

mariposa dedi ki...

dwarfwaves, valla git şekercim ben ööle kolay kolay bişey tavsiye etmem:)

öz'üm dedi ki...

hoşgeldin...çok mutlu oldum senin adına...