27 Mart 2013 Çarşamba

Mutlaka olacak ama daha sonra :)

Son yazımın üzerinden 1 aydan fazla zaman geçmiş. Bu süre içinde kafada alınmış milyonlarca karar ve kararların uygulanamayışı sonucunda yerinde sayma vardı. Bu nedenle yazma ihtiyacı hissetmedim :) Her zamanki gibi zayıflıycam bıdı bıdı karar alıp birkaç gün içinde bıraktım. Ama bişey diycem, yaklaşık 1 aydır diyet yapmıyorum, kendi çapımda çok abartmadan, hafta sonları ise gayet abartarak bir ileri bir geri 69 kiloda sabitlendim. Düşünüyorum düşünüyorum, nasıl boyle oldu çözemiyorum. Hafta içi normal hafta sonu abartı yesem de öyle aman batırdım sendromu olmuyor. Tabi bu böyle gitmez farkındayım, kafam rahat olduğu zaman gene bir aksiyon planı uygulayacağım ama bir süre daha relax olmayı tercih ediyorum.

İş yerinde daha farklı gelişmeler var. Terfi bekliyorum, prensipte teklif edildi ama henüz sonuca ulaşmadı. Zorla kaçtığım birime güzellikle geri dönmem için ufak bir ödül olacak. Paris toplantısına gidecektim ama son anda ufak bir çelmeyle devrilmiş bulunmaktayım :) en üzüldüğüm konu sadece 1 gün ve heyet olarak gidileceğinden ben kocayı ve bebekleri bırakıp tek başıma ilk defa göreceğim bir şehri keşfedecektim, kısmet değilmiş. Belki 1 ay sonraki toplantıya katılacağım.

Konudan konuya atlamak gibi olacak ama bundan bahsetmeden de geçemeyeceğim. Birkaç ay önce bacağıma lazer epilasyon yaptırmıştım, salaklar dereceyi yüksek tutmuşlar. Bunun neticesinde bacaklarım yandı. Nasıl anlatayım, beyaz beyaz madeni 5 kuruş ebatında bazıları daha küçük noktacık halinde lekeler. Sanki mantar hastalığı gibi, böööööğ etek giyemez oldum ten rengi çorapla o derece yani. Çemkirmelerim neticesinde tedaviye başlandı şimdi epey düzeldi. İlaveten beni memnun etmek için de botoks ve göz çevresine bazı işlemler yapmayı teklif ettiler:) Ben hep derdim göz altlarım torbalı göz kapaklarım ise biraz sarkık mutlaka yaptırıcam diye, arkalaşlarım da delirme mariposa gayet iyisin vs diye tepki verirdi. Ama bu güzellik merkezindeki estetikçi doğrudan rahatsız oldu ve kendisi size bunları yaşattık ama en azından bir nebze olsun telafi edelim diye kendi sööledi. :) Hoş asla oraya bişey yaptırmayı düşünmem ama demek ki haklıymışım, daha güvendiğim bir yere bu işlemleri yaptırıcam emzirmem bitsin bi hele, önüme bakıcam.:)

Sizler neler yapıyorsunuz, anlatsanıza...

Hiç yorum yok: